O firmie

 

INNVIGO

INNVIGO to polski producent specjalistycznej chemii dla rolnictwa, stawiający na produkty wysokiej jakości, które chronią uprawy i zwiększają plony przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego.
Nazwa firmy „INNVIGO” odzwierciedla biznesowe nasze podejście do rozwoju biznesu. przedsięwzięcia: INNVIGO to innowacja, energia, wigor, zaangażowanie i zapał do działania.
Cechują nas: rozumienie specyfiki polskiego rolnictwa, nowatorskie podejście do problemu, szukanie nowych rozwiązań podnoszących jakość naszych produktów.
Firma to ludzie i dlatego INNVIGO to Zespół najlepszych specjalistów, którzy zdobyli doświadczenie pracując w uznanych, polskich i międzynarodowych firmach.
Pragniemy realizować misję i wizję w zgodzie z naszymi wartościami i zasadami, przyczyniając się do dynamicznego rozwoju firmy. . Jesteśmy grupą entuzjastów dążących do zapewnienia najlepszej obsługi naszych Klientów.
Stawiamy na codzienny kontakt, wzajemne słuchanie, wymianę pomysłów, wiedzy i doświadczeń

 

Better Chemistry

Better Chemistry - Lepsza Chemia
CHEMIA w postaci najwyższej jakości produktów, nieustannie rozwijanych I udoskonalanych
CHEMIA, bo stawiamy na serwis najwyższej jakości tak, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów

Better Chemistry – Chemia Między Nami
bo wiemy, że „CHEMIA” między ludźmi to jeden z ważniejszych czynników sukcesu w biznesie budujących wzajemne ZAUFANIE.,

Nasze wartości

Naszym celem jest dostarczenie sprawdzonych i jednocześnie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie ochrony i odżywiania roślin niezbędnych do prowadzenia efektywnej produkcji rolniczej. Pragniemy, aby ich zastosowanie przynosiło naszym klientom wymierne korzyści. Dążymy do tego, aby nasza oferta produktowa wsparta profesjonalnym doradztwem przysparzała satysfakcji z zastosowanych rozwiązań i dumy z prowadzonych upraw. Chcemy, aby Producenci Rolni sięgający po nasze rozwiązania mieli poczucie, że powierzyli swoje pola i uprawy profesjonalnym partnerom (doradcom?). W naszej codziennej pracy, mając na uwadze dobro rolników – naszych partnerów biznesowych, kierujemy się zbiorem zasad.
• Troszczymy się o biznes Klienta, jak o swój własny, szanujemy czas i kapitał naszych Klientów – uważnie słuchamy i indywidualnie doradzamy proponując najlepsze rozwiązania do ochrony i odżywiania upraw
• Jesteśmy nastawieni na osiąganie wymiernych rezultatów, ale w zgodzie z etyką w biznesie i zawsze z szacunkiem wobec innych
• Nieustannie dążymy do nowych, innowacyjnych rozwiązań
• Łączymy polską kreatywność, szybkość i skuteczność działania z zachodnią kulturą zarządzania

Nasza (INN) Misja

Dostarczamy solidne i nowoczesne rozwiązania w ochronie i odżywianiu roślin wspierane profesjonalnym doradztwem. Dążymy, do jak najszerzerszego wykorzystania polskiej wiedzy i technologii w procesie tworzenia i wdrażania innowacyjnych rozwiązań.

Nasze (INN) Cele

Naszym celem jest dostarczenie solidnych i wiarygodnych rozwiązań w ochronie i odżywianiu roślin.
Stosowanie naszych rozwiązań jest wsparte doradztwem prowadzonym przez profesjonalny zespól.
Planujemy tworzenie produktów i rozwiązań uwzględniających aktualne i przyszłe problemy uprawy roślin.
Chcemy jak najszerzej wykorzystywać polską wiedzę i technologie w procesie tworzenia i wdrażania innowacyjnych rozwiązań.

Wizja Innvigo

Wizja Innvigo
Będziemy rzetelną, godną zaufania polską firmą obecną na ważnych rynkach produkcji rolniczej.
Chcemy rozwijać innowację w rolnictwie szczególnie poprzez wspieranie nauki i edukacji.
Naszym celem jest miejsce wśród 5 czołowych dostawców specjalistycznej chemii dla rolnictwa na wszystkich rynkach, na których jesteśmy obecni.

Wizja – INNVIGO 2025’

INNVIGO to polska firma obecna na wszystkich ważnych rynkach rolniczych świata.
Jesteśmy jednym z 5 czołowych dostawców specjalistycznej chemii dla rolnictwa na wszystkich rynkach, na których jesteśmy obecni.
Rozwijamy innowacje w rolnictwie, szczególnie poprzez wpieranie badań naukowych i edukacji.

We Are Here to Provide Legal Help

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt.